pátek 6. března 2015

Recenze - Catrice defining blush

Tvářenka v odstínu 030 Love & Peach od Catrice byla impulzivním nákupem na eshopu. Přihodila jsem ji jen tak ze zvědavosti k nákupu, protože jsem o ní četla celkem pozitivní věci. Ráda zkouším něco nového a tak skončila tahle kráska u mě.

Balení je velmi jednoduché, tvářenka je vsazená do průhledného plastu. Balení je opravdu pevné a bytelné, tvářenka se mnou byla i na pár výletech a přežila bez úhony. Jediné co bych vytkla je, že stříbrný nápis se mi maličko odřel a kdybych s tvářeknou cestovala víc tak by se asi ošoupal úplně. Není to ale nic co by se nedalo přežít.

Tvářenka samotná má 5 gramů. Líbí se mi jak jsou na ní vytlačené ty čáry, dodává to celému produktu hezký a kvalitní vzhled. Tvářenku jsem vybírala podle odstínu. Mám ráda tvářenky do oranžova a myslím že mi sluší a tato má v sobě ještě malou kapku růžové, což z ní dělá takovou univerzálnější barvu na běžné použití.

Tvářenka je velmi jemně namletá, pigmentace je velmi dobrá. Dá se to s ní i přehnat, takže bledulky si musí dávat rozhodně větší pozor, ale zase to není žádný extrém jako například Sleek tvářenky, které jsou pigmentované až moc. 

Výdrž je průměrná, řekla bych že 8 hodin se mnou v pohodě dá a ještě mám co odličovat. Nedělá fleky a vytrácí se postupně, spíš během dne ztrácí na intenzitě. 
Tvářenku už mám asi dva roky a vypadá jako by z ní vůbec nic neubylo, což je zvláštní, protože jsem ji jednu dobu používala skoro každý den. 

Bohužel nevím proč, ale poslední dobou ji moc nepoužívám. Vše je s ní v pořádku, odstín je skvělý, pigmentace a výdrž taky. Vždycky si řeknu že ji musím použít a pak zase nic. Možná to bude tím, že teď jsem okusila i jiné tvářenky jako Sleek, Milani, I♥makeup a tato už ztrácí na atraktivitě. Vlastně ani nevím proč jsem si nekoupila i jiné odstíny, protože Catrice má tvářenky opravdu hezké. 
Dobrá zpráva pro vás je, že tento odstín se stále ještě prodává, takže pokud se vám líbí tak ho můžete sehnat, jinak nějaké odstíny obměnili. Všechny odstíny jsou opravdu moc hezké. 

 
Takže, koupila bych si ji znovu? Asi ano, i když je v poslední době trochu zapomenutá a možná si v budoucnu koupím i další odstíny, protože mě některé opravdu zaujaly a celkově značka Catrrice má některé výrovky opravdu zajímavé. Žádné komentáře:

Okomentovat